left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 3-5 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz

Wypożyczalnia kajaków

Nasz sprzęt

Przyjazd

kalendarz

Wyjazd

kalendarz

Kajak SPRINTER II

Wypożyczalnia kajaków oferuje - Sprinter II to kajak dwuosobowy, doskonały na jeziora i rzeki. Jego cechami charakterystycznymi są zwrotność i stabilność, dzięki czemu doskonale nadaje się dla kajakarzy poczatkujących jak i bardziej zaawansowanych. Wyprofilowane zaporówki pozwalają na wygodne ułożenie nóg, natomiast profilowane, składane, wygodne fotele z miejscem na napój sprawiają, że korzystanie z kajaka jest wyjątkowo komfortowe. Kajak oferuje dodatkowe miejsce dla dziecka, posiadają również luk bagażowy.
Specyfikacja:

 • długość: 4250 mm
 • szerokość: 800 mm
 • waga: 37 kg
 • wysokość burty: 340 mm

Kajak PRO TOUR 470

Pro Tour to bezpieczny, turystyczny kajak dwuosobowy z miejscem dla dziecka. mocna i niezatapialna konstrukcja doskonała na trudne rzeki, bardzo dobrze spisuje się również na jeziorze. Bardzo wygodne profilowane fotele ze składanym oparciem pełniące również rolę wypornościową, są olbrzymią zaletą Pro toura.90 litrowa wodoszczelna komora bagażowa oddzielona jest od kokpitu grodzią - jest już obecna w wyposażeniu standardowym. Kajak posiada szereg opcji dodatkowych w postaci steru, olinowania, podnóżków itp. W kajaku Pro Tour zostało specjalnie wzmocnione dno - dodatkową warstwą polietylenu - nadaje sztywności konstrukcji kajaka i zapobiega odkształceniom. Końcówka kila jest elementem wymiennym, ponieważ jest najbardziej narażona na uszkodzenie podczas przeciągania kajaka.Na dziobie znajduje się praktyczny odpływ zakręcany korkiem, przez który w łatwy sposób można wylać wodę z wnętrza kajaka.
Specyfikacja

 • długość: 4700mm
 • szerokość: 780 mm
 • waga: 38 kg
 • wysokość burty: 410 mm
 • Luk bagażowy: 90 l

Wiosła Swift Alu

Turystyczne wiosło stworzone przede wszystkim do pokonywania rzek. Sztywne, twarde pióro wykonane z fibrylonu - połączenia polietylenu i włókna szklanego, świetnie nadaje się do odpychania gdy pokonujemy liczne przeszkody. W miejscach gdzie chwytamy drążek podczas wiosłowania znajduje się antypoślizgowa folia. Drążek wykonany z duraluminium, poniżej piór na drążku umieszczone są gumowe pierścienie zapobiegające ściekaniu nadmiaru wody na dłonie. System łączenie pióra z drążkiem wyklucza możliwość powstawania jakichkolwiek luzów.
Specyfikacja

 • waga: 1,2 kg
 • średnica drążka: 30 mm
 • długość pióra: 450 mm
 • szerokośc pióra: 190 mm
 • ustawienie piór: proste i asymetryczne kąt 75o

Kamizelka Kajakowa Klasyczna

Klasyczna kamizelka kajakowa, nakładana przez głowę lub wsuwana bokiem po rozpięciu klamer z prawej strony. Dzięki odpowiedniemu wycięciu pod pachami kamizelka nie krępuje ruchów podczas wiosłowania. Pas krokowy zapobiegnie wyśliźnięciu się z kamizelki. Odpowiedni materiał nie powoduje dyskomfortu w kontakcie ze skórą. Z przodu znajduje się mała poręczna kieszonka. Model najczęściej wybierany przez dobre wypożyczalnie kajakowe i profesjonalne firmy organizujące spływy. Środek asekuracyjny zgodny z normą PN-EN ISO 12402-5:2007.

Kamizelka Kajakowa dla dziecka

Model kamizelki ratunkowej dla dziecka zapewnia poczucie bezpieczeństwa w wodzie najmłodszym. Duży i gruby kołnierz zwiększa stabilność dziecka znajdującego się w wodzie, utrzymując w pozycji pionowej. Jaskrawy kolor, gwizdek, taśmy odblaskowe Solas to niezbędne elementy, które zapewniają bezpieczeństwo podczas akcji ratunkowej. Zapięcie : dwie taśmy z klamrami, dwa sznurki ściągające. Pasy krokowe zapobiegają wysunięcie się z kamizelki. Zgodność z normą PN-EN ISO 12402-04:2007

Kamizelki ratunkowe dziecięce posiadają wygodny obszyty pas krokowy. Na tylnej stronie kamizelki zostął wszyty uchwyt, który ułatwia wyciągnięcie dziecka z wody.

Rowery męskie, damskie oraz dziecięce

Do dyspozycji naszych gości pozostają rowery, świetnie nadające się do przejażdżek po malowaniczej okolicy, bogatej również w ścieżki rowerowe. Posiadamy również kaski i foteliki dla dzieci.

Pozostałe

Etui wykonane są z przeźroczystego materiały PVC odpornego na wodę oraz promieniowanie UV. Zamknięcie następuje po dwukrotnym zrolowaniu i zaciśnięciu rzepa, wówczas zawartość jest chroniona przed wilgocią, wodą i zabrudzeniem.

Dowóz

W naszej szerokiej ofercie posiadamy możliwość dowozu sprzętu oraz kajakarzy we wskazane miejsce.
Popularne zapytania: wypożyczalnia kajakówwypożyczalnia kajaków łódzkiewypożyczalnia kajaków nad Wartąwypożyczalnia kajaków Częstochowakajak SPRINTER IIkajak PRO TOUR 470

Mapa

Zobacz gdzie jesteśmy

© 2024 Kajaki nad Wartą - wszystkie prawa zastrzeżone.

from by lemonpixel booking by hotres

Przewodnik po okolicy