Nasza baza

Jeśli chcecie Państwo wspaniale spędzić czas, przeżyć niezapomniana przygodę, mieć wspomnienia, których będą Wam zazdrościć znajomi, to zapraszamy do korzystania z naszych usług i współpracy z nami. Staramy się pomagać we wszelkich sprawach, w których jesteśmy w stanie pomóc. Jedyne czego niestety nie możemy zagwarantować to pogoda.

Do dyspozycji naszych gości jest miejsce na ognisko, grilla, namiot, także znajduje się boisko do siatkówki plażowej  gdzie można miło spędzić czas i podzielić się wrażeniami ze spływu.
Parking.
 

Pole campingowe

Wychodząc naprzeciw użytkowników Camperów przygotowaliśmy w Naszym Kompleksie 10 miejsc dla fanów takiego podróżowania. Każde miejsce dysponuje przyłączem prądu z własnym oświetleniem. Oczywiście można także nabrać wody i skorzystać z całego zaplecza biwakowego. Nie mogło zabraknąć miejsca dla Miłośników spania pod namiotem. Nasi Goście mają do dyspozycji duże pole namiotowe, które zostało zlokalizowane w zacisznym sosnowym lesie tuż obok rzeki Warty. Do dyspozycji oddajemy także pełne zaplecze kuchenne, sanitariaty oraz łazienka.

 

Paintball, integracje, eventy

Zapraszamy na: Eventy firmowe, integracje, szkoły, klasy, rozgrywki międzyszkolne, kawalerskie, panienskie, 18, czy urodziny dzieciaków od 7 roku życia.
Paintball dla dzieci - splatmaster
Na poligonie gdzie znajdziesz las, wieżyczki strzelnicze i wiele innych atrakcji. Instruktorzy którzy wprowdzą cię w świat paintballa i mega zabawy. Po wszystkim usiadź z ekipą przy ognisku i zrelaksuj się. Nasze opcje i możliwości kończa się tam gdzie wasza wyobraźnia.


rekreacja, przygoda, wypoczynek

Prusicko to miejscowość położona wśród lasów nad rzeką Wartą. Jest oddalona o 27 km od Częstochowy.

Ośrodek (o powierzchni 0,4 ha) usytuowany jest w malowniczym borze sosnowym obfitującym w grzyby i jeżyny kilka kroków do rzeki Warty. Oprócz spacerów po lesie, proponujemy naszym Gościom m.in. wędkowanie, grzybobranie i rekreację na rowerach ponad 100 km ścieżek rowerowych (mapa z zaznaczonymi trasami wywieszona na tablicy) turystyczne spływy kajakowe.

Samochody w tym czasie stoją bezpiecznie na parkingu. Informujemy, że cały teren jest ogrodzony i monitorowany przez całą dobę.

 

Zapraszamy na pobyt wakacyjny

w domkach 6 osobowych (bardzo komfortowo wyposażonych).

- boisko do siatkówki plażowej
- altanka
- leżaki
- miejsce na ognisko (drewno jeden raz gratis)
 - grill
- parking
- Wi Fi
- łowisko (rzeka Warta)

za dodatkową opłatą

- wypożyczenie kajaków (zorganizowanie spływu)
- wypożyczenie rowerów  (spokojne leśne ścieżki rowerowe na wyprawy rodzinne)
- przejazd bryczką
- smażalnia i wędzarnia ryb


W celu wynajęcia,  prosimy o kontakt telefoniczny: 607 831 737
Doba hotelowa zaczyna się 16.00 i kończy o godz. 11.00

Nr konta do wpłaty zadatku:

53 1050 1937 1000 0022 6507 4951

 

Kontakt

PHU REMIX 
Mariusz Krajewski
Rybaki 21 
98-331 Nowa Brzeźnica

tel. 607831737
tel. 500073693
tel. 601511091

Dane do wpłaty

Wpłaty zadatków należy dokonywać na niżej podany nr konta:

53 1050 1937 1000 0022 6507 4951

SFbBox by PSD-Loft.com Website

dota

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.