Kajak SPRINTER II

Sprinter II to kajak dwuosobowy, doskonały na jeziora i rzeki. Jego cechami charakterystycznymi są zwrotność i stabilność, dzięki czemu doskonale nadaje się dla kajakarzy poczatkujących jak i bardziej zaawansowanych. Wyprofilowane zaporówki pozwalają na wygodne ułożenie nóg, natomiast profilowane, składane, wygodne fotele z miejscem na napój sprawiają, że korzystanie z kajaka jest wyjątkowo komfortowe. Kajak oferuje dodatkowe miejsce dla dziecka, posiadają również luk bagażowy.

specyfikacja:

długość 4250 mm
szerokość 800 mm
waga 37 kg
wysokość burty 340 mm

Kajak PRO TOUR 470

Pro Tour to bezpieczny, turystyczny kajak dwuosobowy z miejscem dla dziecka. mocna i niezatapialna konstrukcja doskonała na trudne rzeki, bardzo dobrze spisuje się również na jeziorze. Bardzo wygodne profilowane fotele ze składanym oparciem pełniące również rolę wypornościową, są olbrzymią zaletą Pro toura.90 litrowa wodoszczelna komora bagażowa oddzielona jest od  kokpitu grodzią - jest już obecna w wyposażeniu standardowym. Kajak posiada szereg opcji dodatkowych w postaci steru, olinowania, podnóżków itp. W kajaku Pro Tour zostało specjalnie wzmocnione dno - dodatkową warstwą polietylenu - nadaje sztywności konstrukcji kajaka i zapobiega odkształceniom. Końcówka kila jest elementem wymiennym, ponieważ jest najbardziej narażona na uszkodzenie podczas przeciągania kajaka.Na dziobie znajduje się praktyczny odpływ zakręcany korkiem, przez który w łatwy sposób można wylać wodę z wnętrza kajaka.

specyfikacja:

długość 4700 mm
szerokość 780 mm
waga 38 kg
wysokość burty 410 mm
luk bagażowy 90 l

 

Wiosła Swift Alu

wiosla2 Turystyczne wiosło stworzone przede wszystkim do pokonywania rzek. Sztywne, twarde pióro wykonane z fibrylonu - połączenia polietylenu i włókna szklanego, świetnie nadaje się do odpychania gdy pokonujemy liczne przeszkody. W miejscach gdzie chwytamy drążek podczas wiosłowania znajduje się antypoślizgowa folia. Drążek wykonany z duraluminium, poniżej piór na drążku umieszczone są gumowe pierścienie zapobiegające ściekaniu nadmiaru wody na dłonie. System łączenie pióra z drążkiem wyklucza możliwość powstawania jakichkolwiek luzów.

specyfikacja:

waga 1,2 kg
średnica drążka 30 mm
długość pióra 450 mm
szerokośc pióra 190 mm
ustawienie piór proste i asymetryczne kąt 75o

 

Kamizelki Kajakowe

Klasyczna

kamizelka kajakowa 1 Klasyczna kamizelka kajakowa, nakładana przez głowę lub wsuwana bokiem po rozpięciu klamer z prawej strony. Dzięki odpowiedniemu wycięciu pod pachami kamizelka nie krępuje ruchów podczas wiosłowania. Pas krokowy zapobiegnie wyśliźnięciu się z kamizelki. Odpowiedni materiał nie powoduje dyskomfortu w kontakcie ze skórą. Z przodu znajduje się mała poręczna kieszonka. Model najczęściej wybierany przez dobre wypożyczalnie kajakowe i profesjonalne firmy organizujące spływy. Środek asekuracyjny zgodny z normą PN-EN ISO 12402-5:2007.

 

Dla dziecka

kamizelka dla dziecka Model kamizelki ratunkowej dla dziecka zapewnia poczucie bezpieczeństwa w wodzie najmłodszym. Duży i gruby kołnierz zwiększa stabilność dziecka znajdującego się w wodzie, utrzymując w pozycji pionowej. Jaskrawy kolor, gwizdek, taśmy odblaskowe Solas to niezbędne elementy, które zapewniają bezpieczeństwo podczas akcji ratunkowej. Zapięcie : dwie taśmy z klamrami, dwa sznurki ściągające. Pasy krokowe zapobiegają wysunięcie się
z kamizelki. Zgodność z normą PN-EN ISO 12402-04:2007

Kamizelki ratunkowe dziecięce posiadają wygodny obszyty pas krokowy. Na tylnej stronie kamizelki zostął wszyty uchwyt, który ułatwia wyciągnięcie dziecka z wody.

 

Rowery

Rowery męskie, damskie oraz dziecięce

rowery Do dyspozycji naszych gości pozostają rowery, świetnie nadające się do przejażdżek po malowaniczej okolicy, bogatej również w ścieżki rowerowe. Posiadamy również kaski i foteliki dla dzieci.

 

 

Pozostałe

etui Etui wykonane są z przeźroczystego materiały PVC odpornego na wodę oraz promieniowanie UV. Zamknięcie następuje po dwukrotnym zrolowaniu i zaciśnięciu rzepa, wówczas zawartość jest chroniona przed wilgocią, wodą i zabrudzeniem.

 

Dowóz

dowóz Dowóz sprzętu i kajakarzy.

Kontakt

PHU REMIX 
Mariusz Krajewski
Rybaki 21 
98-331 Nowa Brzeźnica

tel. 607831737
tel. 500073693
tel. 601511091

Dane do wpłaty

Wpłaty zadatków należy dokonywać na niżej podany nr konta:

53 1050 1937 1000 0022 6507 4951

SFbBox by PSD-Loft.com Website

dota

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.